KATARZYNA
KACPRZAK-
CICHOWICZ
Adwokat Kościelny 


KANCELARIA

Katarzyna Kacprzak-Cichowicz adwokat kościelny Mława

Kancelaria prawa kanonicznego założona przez Katarzynę Kacprzak-Cichowicz oferuje profesjonalną pomoc w zakresie prawa kanonicznego, specjalizuje się w prowadzeniu procesu o stwierdzenie nieważności małżeństwa sakramentalnego. 
Zapewnia pełną asystencję adwokata podczas przebiegu całego postępowania.

Mając świadomość, iż życiowe doświadczenia klientów są bardzo trudne zapewniamy pełne wczucie się w problematykę sprawy oraz dyskrecję. Wychodząc naprzeciw potrzebom stron procesu informujemy, iż istnieje możliwość współpracy z kancelarią na odległość (w szczególności dla osób przebywających za granicą). Konsultacje prowadzone są wówczas telefonicznie bądź mailowo.

Katarzyna Kacprzak-Cichowicz ukończyła z wynikiem bardzo dobrym (w ramach IPS) studia wyższe na Wydziale Prawa i Administracji na Uniwersytecie im. Mikołaja Kopernika w Toruniu, przedkładając pracę magisterską „Zabójstwo na tle seksualnym”. Wiedzę z zakresu prawa kanonicznego zgłębiała na Uniwersytecie im. kard. Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Wieloletnie doświadczenie z zakresu prawa kanonicznego zdobywała od czasu studiów poprzez praktykę w Sądzie Biskupim, jak i podczas wszelkich możliwych zajęć studenckich, związanych z prawem kanonicznym. Od 2012 r. praktykę zawodową zdobywa w Sądzie Biskupim w Płocku, gdzie pracuje na stanowisku Notariusza. Celem poszerzania i pogłębiania wiedzy uczestniczy w konferencjach dotyczących prawa kanonicznego. W roku 2013 otrzymała z rąk Jego Ekscelencji ks. bp. Piotra Libery- biskupa płockiego dekret nominacyjny do pełnienia funkcji adwokata kościelnego przy sądzie Biskupim w Płocku.

dekret - adwokat kościelny Płock